Про компанію

 Наш спеціалізований інтернет магазин Agroshock займається продажем сільськогосподарської та мототехніки на території України більше 15 років. За цей час наша команда реалізувала велику кількість техніки, яка донині допомагає своїм господарям. Ми є офіційними представниками великої кількості торгових марок, які постачають техніку в Україні.

 

Наші переваги і можливості:

 

Доставка за 24 години.

Головною нашою перевагою є швидка доставка транспортом нашої компанії. Також ще важливим аргументом для покупки в нашому магазині є оплата за товар після його отримання. Передоплати ми не беремо.

Консультація і сервісна підтримка 24/7.

Якщо Ви не можете підібрати техніку і додаткові аксесуари самостійно - наберіть в наш відділ продажів і кваліфіковані фахівці з радістю Вас проконсультують. З технічних питань Ви можете дзвонити в наш відділ сервісного обслуговування.

Найдоступніші ціни.

Так як ми співпрацюємо тільки з перевіреними дистриб'юторами техніки і є офіційними їх представниками в Україні - ціни на всю продукцію у нас найнижчі.

Тільки якісна продукція і офіційна гарантія.

На всю продавану техніку ми надаємо офіційну гарантію на термін від 12 до 36 місяців. Перед продажем наша команда кваліфікованих фахівців проводить передпродажну підготовку і заправляють техніку перевіреними і якісними маслами і рідинами.

 

Якщо Вам необхідна консультація по техніки, запасних частин, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні - телефонуйте на нашу гарячу лінію або замовте дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться.