Zoomlion

 • Топ продажівШвидкий перегляд
  001

  Трактор ZOOMLION RC1104

  Zoomlion
  956 160.00грн
   до порівняння у списку порівняння
  • Швидкий перегляд
   012

   Трактор ZOOMLION RH 1104

   Zoomlion
   1 123 488.00грн
    до порівняння у списку порівняння
   • Швидкий перегляд
    140

    Мінітрактор Zoomlion RK-504 Cab

    Zoomlion
    509 952.00грн
     до порівняння у списку порівняння
     • Потужність, к.с.: 50
     • Колісна формула: 4х4
     • Наявність кабіни: есть
     • Зцеплення: двухдискове
     • Розмір задньої гуми: 12,4 -28
     • Кількість циліндрів: 4
     • Реверс : є

      

    Трактори Zoomlion завжди вважалися якісної і надійної сільськогосподарською технікою в Україні, яка може здійснювати ряд складних комунальних, будівельних, сільськогосподарських, а також фермерських робіт за допомогою широкого спектру додаткового навісного та причіпного обладнання. Трактор Zoomlion відрізняється від минитрактора номінальною потужністю двигуна, розмірами, а також широкими можливостями в роботі. Ця техніка відмінно підійде для великої аграрної компанії, яка цінує свої кошти і час.

     

    Модельний ряд мінітракторів Zoomlion в Україні

     

     • Трактор Zoomlion RH 1104. Дана модель має перевірений часом і якісний турбований дизельний чотирициліндровий чотиритактний двигун марки LR4M3Z-24 з номінальною потужністю 110 кінських сил. Охолоджується ця модель за допомогою рідини з активною циркуляцією. Робочий об'єм двигуна становить 4,75 літрів. Захист мотора від пилу і бруду здійснює повітряно - вихровий, багатоступінчастий фільтр в масляній ванні. Для запуску трактора в зимовий період часу передбачені свічки напруження і прямий впорскування палива. Важливим фактором є міцна трансмісія зі схемою КПП - (8 + 4) * 2. Виходить 16 швидкостей вперед і 8 тому. Така кількість передач потрібно для роботи з будь-яким навісним і причіпним обладнанням, адже для кожного типу потрібна певна потужність і швидкість руху. Повний привід, великі і широкі колеса, блокування диференціала, відключається передній міст, гідропідсилювач керма є невід'ємною частиною трактора Zoomlion і успішно виконаної роботи.
     • Трактор Zoomlion RC 1104. Являє собою модель 2018 роки від відомого китайського заводу Cherry, який виробляє автомобілі і військову техніку для всього світу. Працює за допомогою двигуна з турбіною марки LR4M3Z-24. Це чотирициліндровий чотиритактний дизельний агрегат, який способі видавати номінально 110 кінських сил. Робочий об'єм циліндра його становить 4750 сантиметрів кубічних. Охолоджується за допомогою антифризу. Запуск в зимовий період допомагає здійснити свічка розжарювання з прямим уприскуванням. Сучасна та надійна трансмісія з безліччю швидкостей вперед і назад (16 передач вперед і 8 назад) дають можливість оператору працювати з безліччю додаткового навісного та причіпного обладнання. Двухдисковое зчеплення і реверсивна коробка перемикання передач роблять роботу більш комфортною і продуктивною.

     

    Асортимент навісного та причіпного обладнання для тракторів Zoomlion

     

    Трактор Zoomlion без додаткового навісного та причіпного обладнання не може виконувати будь-яких завдань. Роботи виконує саме додатковий інвентар, а техніка служить тягачем. Чим могутніше і більше трактор, тим більше і продуктивніше устаткування може використовувати ця техніка. Існує широкий асортимент такого інвентарю, його налічується понад 200 одиниць: плуги, окучники, борони голчасті і дискові, овочева і зернова сівалки, роторна та сегментна косарки, картофелесажатель, картофелекопатели, чеснокосажателі, граблі універсальні і сонце, лопати відвал, фронтальні навантажувачі, бури для ям, екскаваторні установки, щітки підмітальні, розкидачі добрив і піску, обприскувачі, а також причепи. Наш спеціалізований інтернет магазин з продажу сільськогосподарської та мототехніки рекомендує купувати трактора Zoomlion тільки в перевірених і надійних місцях.